zavolejte nám:

731 800 060

Potřebujete kvalitní vodu domů nebo do firmy?

Nabízíme Vám prodej, pronájem, nadstandartní servis a služby.

zobrazit

O vodě

Voda nejvyšší kvality z artéského 170 m hlubokého chráněného podzemního zdroje je určena k přímé spotřebě. Kvalita vody je pravidelně testována a kontrolována akreditovanou laboratoří.

 

Voda(H2O) je anorganický jednojaderný hydrid, kterého molekula obsahuje dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Pozoruhodné ovšem je, že kyslík (oxygenium) tvoří téměř 90 % hmotnosti molekuly vody. Voda a nikoliv vzduch je tak největší zásobárnou kyslíku na Zemi. Náš organismus se skládá z velké části z vody (65-75 %). Proto je pravidelný příjem vody pro jeho správné fungování naprosto nezbytný. Zatímco bez potravy vydržíme relativně dlouho (30 - 40 dnů a i více), bez vody jen pár dní (5 - 9 dnů). Voda plní funkci termoregulace, podílí se na metabolismu, dopravě živin k vnitřním orgánům a na vyplavování odpadních a škodlivých látek z těla. V neposlední řadě má voda velký vliv na stav naší pokožky, ale i kvalitu vlasů, nehtů a kostí.

Již výše zmíněný pitný režim je nejlepším prostředkem pro přirozenou výživu, ale současně také pro očistu a detoxikaci organizmu. Nedostatek vody pocítíme především intenzivním pocitem žízně a suchosti v ústech. Dalším signálem nedostatku vody je barva moči, která by nikdy neměla být příliš tmavá. Nedostatek vody způsobuje únavu, nesoustředěnost, zvýšenou potřebu spánku a bolesti hlavy. Zanedbávání pitného režimu může vést k potížím s močovým měchýřem, ledvinami, se špatným zažíváním, žaludečním a střevním problémům a také zácpě. Častokrát potíže s klouby jasně ukazují na dlouhodobý nedostatečný pitný režim a přesolení organizmu běžnou rafinovanou solí, kterou tělo nedokáže přirozenou cestou vyloučit.

Lokalita,kde se nachází unikátní zdroj vody, kterou vám dodáváme, leží na hranici Šumavského národního parku a přímo sousedí z první ochrannou zónou. Tato lokalita dostala do vínku krásu čisté přírody a vytvořila pramen kvalitní a chutné vody, který občerstvuje místní obyvatele od nepaměti.
Dnes si můžete vychutnat osvěžení ze srdce Šumavy i vy.

Voda nejvyšší kvality z artéského 170 m hlubokého chráněného podzemního zdroje je určena k přímé spotřebě. Kvalita vody je pravidelně testována a kontrolována akreditovanou laboratoří.

 

 

OBOHACENÍ

Pro získání ještě kvalitnějšího produktu obohacujeme vodu o výtažky rostlin z řady Bachových esencí.

Co jsou Bachovy esence?

Vnikly z výzkumu britského lékaře Edwarda Bacha (1886-1936). Tvoří je 38 výtažků z různých květů a rostlin. Napomáhá člověku zvládnout nejrůznější špatné emoce a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Esence z květů podporují uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do chodu. Všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, zablokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se nezdravým vnitřním vlivům. Květové esence způsobují, že se pak lidé stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy Vám nevymažou psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k zdolání toho, co tyto příznaky způsobilo.
Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolená esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepopírá to negativní , co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál.  

                 

Copyright © 2014 Aqua PRO AKTIV s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití | Mapa stránek

Pixel Design - Tvorba webových stránek Pardubice